הגשת בקשות לאזרחות צרפתית : זכות מתוקף הורשה

בשלב ראשון ניתן לקבל יעוץ הכולל בדיקת המסמכים הקיימים, בדיקה במרשמים הצרפתיים, בדיקה מול מוסדות בצרפת , וככל הניתן בדיקה מול הקונסוליה הצרפתיחת בארץ . 

לאחר מכן השגת המסמכים החסרים ברשויות בצרפת ו/או במרוקו ו/או בטוניס ו/או באלג'יר, הכנת התיק והדרכה בהכנת המסמכים הישראליים,והגשתו לבית המשפט בצרפת על ידי עו"ד ג'ולי דניאל בעצמה. לאחר הגשת התיק, עו"ד ג'ולי דניאל  עוקבת  לאחר החלטות או דרישות נוספות בתיקי לקוחותיה . יש לציין כי עו"ד ג'ולי דניאל נוסעת פעמים רבות לאורך כל השנה  ורגילה לעבוד מול מזכירות בית המשפט לעניני אזרחות בצרפת .

 

 
 
ייחודיות השירות המשפטי המוצע:
 עבודה בשלבים עם תחנות יציאה!
 
 עו"ד ג'ולי דניאל איננה מתחייבת לגבי החלטת הרשם מכיוון שמדובר בהחלטה שיפוטית בלבד, אך ניתן להפסיק את ההליך מוקדם יותר בהתחשב למצב התיק במקרים הבאים:
1)  לאחר פגישה הייעוץ הראשונה בקונסוליה/אצל עו"ד דניאל ג'ולי  וזאת על פי החלטת הלקוח וללא שום התחייבות או חתימה על הסכם שכ"ט כלשהו.

2) לאחר הנסיון להשגת המסמכים במוסדות בצרפת - רק אם לא הושגו מספיק מסמכים והוחלט על ידי עו"ד דניאל ג'ולי שלא ניתן לשלוח את הבקשה (בהתאם למסמכים שהתקבלו, ורק על פי החלטה של עו"ד ג'ולי דניאל ). 

 


בקרו גם בדף הפייסבוק שלנו אזרחות צרפתית

ובאתר החדש הדין הצרפתי - אזרחות צרפתית - דרכון צרפתי


 פירוט התהליך

 

בפגישת היעוץ הראשונה אצל עו"ד ג'ולי דניאל  נערכת בדיקת המסמכים הקיימים , רישומים קודמים ברשויות הקונסולריות בארץ או מול מוסדות בצרפת, בדיקה במרשמים הצרפתים  והערכה לגבי קיום הזכות וסיכויים להשגת מסמכים נוספים חסרים במוסדות המנהליים בצרפת.

 

לאחר פגישה זו הלקוח יכול להחליט (לאחר קבלת ההמלצתה של עו"ד ג'ולי דניאל ) האם להתחיל  בתהליך או לא.

 

במידה והלקוח מחליט להתחיל בתהליך, הוא חותם על הסכם שכ"ט והשירות המשפטי נעשה בשלבים כדי לתת אפשרות ללקוח להמשיך או להפסיק בהליך לפני הגשת הבקשה: 

 שלב א' הינו השגת המסמכים החשובים ביותר בצרפת מול מוסדות צרפתיים ובדיקת מצב נוספת מול הקונסוליה בארץ ,

 לאחר מכן,  נערכים לפגישה שנייה וסיכום .

השלב האחרון הינו הגשת התיק לבית המשפט בצרפת והעברת העתקים מכל המסמכים ללקוח . 

לאחר מספר חודשים , הקונסוליה הצרפתית יוצרת קשר עם עו"ד ג'ולי דניאל ומודיע כי התקבלה החלטת הרשם:  מתן התעודה המעידה על אזרחות צרפתית שמשמעותה קבלת האזרחות צרפתית, או לחילופין בקשת מסמכים או נתונים נוספים.  

 לאחר מכן עו"ד ג'ולי דניאל מלווה את הלקוח בתהליכי רישום קונסולרי ובקשת ספר משפחה , בקשת דרכון צרפתי או ת.ז. צרפתית, זאות כולל העברת הזכאות לאזרחות צרפתית לילדים ואפילו לנכדים!

 

 

 Comments